Kejvina i turpëron publiksht, tregon emrat e atyre që i ofruan mijëra euro për një natë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kejvina i turpëron publiksht, tregon emrat e atyre që i ofruan mijëra euro për një natë (FOTO)

Disa mesazhe të ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram duket se e kanë revoltuar në maksimum Kejvina Kthellën.

Modelja ka marrë kohën për t’i dedikuar një shkrim të gjatë të gjithë personave që janë përpjekur të hedhin baltë mbi dinjitetin e saj, madje kanë marrë guximin edhe ta pyesin “sa e ka natën”, siç tregon vetë Kejvina.

Në InstaStory, ajo ka demaskuar disa ndjekës, të cilët i kanë shkruar gjëra të pahijshme në inbox.

Advertisement

“Fakti që je një mizë dhe mizat dihet se çfarë hajnë dhe ku rrinë nuk do të thotë që unë të lejoj ty të përdorësh emrin tim për disa folloëersa ose klikime lajmesh. Egziston një program që quhet ‘prankgram’ që mund të huazojë identitetin për pak caste me qëllim keqadashëse por të pa përfillshme nga nji njeri që ka 2 pare mend për të kuptuar që ato mesazhe dhe fotot janë fake dhe më fake se personi që qëndron mbrapa tyre.

Në qoftëse ndonjë njeri zotëron mesazhe ose fakte diskriminuese kundrejt meje ju ftoj tmi dërgoni me screen record ku i keni kto mesazhe me emrin dhe profilin tim të vërtetë”, shkruan Kejvina ne postimin e saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy