Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë (FOTOT)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë (FOTOT)

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mijera euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse sgaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy