“Nuk bën peshorja”/ Kejvina Kthella ka shtuar në peshë, por ende duket super seksi (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shumë femra të ekranit kanë patur një problem të përbashkët gjatë këtyre ditëve në karantinë.

Është fjala për shtimin në peshë. Madje edhe modelja e njohur, Kejvina Kthella, duket se ka një hall të tillë.

Ka qenë vetë modelja, ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar një foto, të shifrave që tregon peshorja dhe gjejeni pak, plot 71.2 kg.

Advertisement

Modelja me sa duket nuk ka mbajtur dietë gjatë periudhës së izolimit, por e ka përkëdhelur veten me ushqime të shijshme.

“Nuk bën peshorja, si gjithmonë”, shkruan Kejvina teksa publkon foton në Instastory.

Në vetëm dy muaj pandemie, ajo ka shtuar mbi 8 kilogramë, kështu që nëse po ndiheni keq për peshën tuaj, qetësohuni!

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy