Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes tyre edhe të brendshmet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes tyre edhe të brendshmet

Fansat e Ed Sheeran tani mund të hidhen në ‘sulm’ për të bërë të tyret rrobat e këngëtarit, pasi ylli i muzikës ka vendosr të shesë rrobat e tij të vjetra për të mbledhur para për bamirësi.

 

Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes
Këngëtari i hitit “The Shape of You”, ka dërguar 445 rroba të përdorura, duke përfshirë të brendshmet dhe një veshje në formë majmuni, në një dyqan bamirësie në qytetin e tij, të cilët po i shesin veshet në eBay, shkruan Living.

 

Advertisement

Por, blerësit janë paralajmëruar të bëjnë kujdes ndaj këtyre blerjeve sepse ka qarkulluar se disa artikuj janë të mbuluar me qime maceje, por dyqani bën me dije se veshjet janë me përbërje fibrash që duken si qime maceje.

 

Ky pretendim është ngritur pasi këngëtari 32 vjeçar ka një dashuri të veçantë për macet, madje ka edhe një llogari në instagram për dy macet e tij Dorito dhe Calippo.

Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes
Ylli do t’i dhurojë përfitimet në shtëpinë e Fëmijëve të Anglisë Lindore, të cilët ai i ka mbështetur prej disa vitesh.

Advertisement

Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes

Këngëtari Ed Sheeran shet veshjet e tij për bamirësi, mes

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy