Këngëtari shqiptar bën ndryshimin e guximshëm, nuk njihet me flokët ngjyrë… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtari shqiptar bën ndryshimin e guximshëm, nuk njihet me flokët ngjyrë… (FOTO)

Ai është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Është fjala për Sabianin, këngët e të cilit janë kthyer hit dhe dëgjohen kudo.

Ai është gjithashtu edhe mjaft i komentuar në rrjetet sociale, ku herë pas here habit me postimet që bën.

Së fundmi Sabiani ka bërë një ndryshim shumë të guximshëm dhe me siguri nuk do e njihnit.

Advertisement

Këngëtari i ka lyer flokët plot me ngjyra, një look ky shumë ekstravagant që jo çdokush do guxonte.

Sabiani është frymëzuar nga reperi amerikan Tekashi dhe këtë e ka treguar në një video në Tik Tok ku krahason look-un e tij me të reperit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy