Këngëtari shqiptar na prezanton me të dashurën e tij, aktoren turke

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtari shqiptar na prezanton me të dashurën e tij, aktoren turke

Këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani, na ka prezantuar të dashurën e tij, e cila është aktore e njohur në Turqi.

Me rastin e ditëlindjes së saj, artisti ka publikuar një foto me të, krahas së cilës ka lënë edhe një dedikim.

Advertisement

“Urime ditëlindjen për ty e dashura ime. Për shumë vite të tjera ne do të përmbysim”, shkroi ai.

Bertani ka vendosur që jetën dhe karrierën muzikore ta zhvillojë në Turqi, atje ku është zhvendosur tani e disa vite.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy