Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura pak para se të niste koncertin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura pak para se të niste koncertin

Reperi shqiptar, Don Xhoni ka anuluar koncertin e tij në Ferizaj mbrëmjen e të shtunës, dhe shkak është bërë policia.

Përmes një postimi në “Instagram”, reperi iu ka kërkuar falje fansave, duke shtuar se nuk ishte faji i tyre.

Advertisement

“Ferizaj, kërkojmë falje për sonte. Faji nuk ka qenë i yni. Policia dhe Inspektorati na ndaluan koncertin. Shihemi shumë shpejt.”

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy