Këngëtarja rrëfen periudhën kur u infektua me COVID: Mendoja se do të vdisja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarja rrëfen periudhën kur u infektua me COVID: Mendoja se do të vdisja

Këngëtarja me famë botërore, P!NK, ka folur për vështirësitë që ka kaluar vitin e kaluar, kur iu desh që të përballej me koronavirusin.

 

Teksa e kujton si periudhën më të tmerrshme, ajo tha se edhe i biri rezultoi i infektuar me COVID.

 

Advertisement

“Isha aq keq sa ndjeva se ky virus do të ishte shkaktar i vdekjes time. Ishte një kohë e tmerrshme sepse si prind duhet të jesh më i fortë për t’iu dhënë kurajo fëmijëve”, u shpreh ajo.

 

“Unë jam mirënjohës që e kaluam këtë virus dhe si familje jemi bërë më të afërt se sa që ishim”, shtoi artistja.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy