U infektua me COVID, këngëtari i njohur në gjendje kritike për jetën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U infektua me COVID, këngëtari i njohur në gjendje kritike për jetën

Këngëtari dhe reperi 33-vjeçar Jeremih vijon të jetë akoma në gjendje kritike për jetën pas infektimit me koronavirus.

Menaxheri i tij, Variety tha se ai ndodhet akoma në kujdes intensiv, duke luftuar me virusin, ndërsa i ftoi të gjithë që të luten.

Ai po po merr trajtim në një spital privat në Çikago.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy