Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet nga shtëpia, DJ i njohur e ngacmon me komentin (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet nga shtëpia, DJ i njohur e ngacmon me komentin (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa poza mjaft provokuese.

Kaq ka mjaftuar që Dj i njohur, Julian Perreta, të bënte një koment ngacmues në foton e saj.

Era ka pozuar më një palë të brendshme të zeza shumë seksi në profil, në foton ku tregon të pasmet e saj. Më pas ajo shfaqet sërish me flokët e kuqe në një sërë fotosh të tjera të gjitha shumë seksi.

Advertisement

Këto imazhe nuk i kanë shpëtuar syrit të dj-it të njohur të përfolur si i dashuri i këngëtares. Julian Perreta shkruan “bowdyyyy” bashkë me një emoji zjarri që e përgëzon këngëtaren për linjat fantastike që ka.

Ndërkohë kujtojmë se që prej fillimeve të lidhjes së tyre, Julian Perreta ka publikuar vazhdimisht foto dhe video të Erës, si ajo e pak kohëve më parë ku e quante “Mbretëresha ime”.

Ata postuan foto dhe video edhe nga udhëtimi i tyre në Francë në fund të 2019-s! Gjërat mes tyre më pas u bënë disi më diskrete deri më sot!

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy