Partnerja e Cristiano Ronaldos nuk di të ndalet, ekspozon të pasmet nga palestra (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Partnerja e Cristiano Ronaldos nuk di të ndalet, ekspozon të pasmet nga palestra (FOTO)

Partnerja e Cristiano Ronaldos nuk di të ndalet, ekspozon të pasmet nga palestra (FOTO)

Partnerja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, njihet për format elegante trupore.

E ajo nuk ngurron aspak që t’i ekspozojë ato në fotot që poston në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me fansat e shumtë një foto nga palestra.

Bukuroshja tregon të pasmet dhe pozat e tilla ka filluar që t’i shpeshtojë. Në imazhin e fundit të publikuar në “Instagram” ajo duket tejet seksi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy