“Ku është hipokrizia?”, Çiljeta në mbrojtje të Valerit: Nuk ju gjehet ana, na la pushim të gjithëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ku është hipokrizia?”, Çiljeta në mbrojtje të Valerit: Nuk ju gjehet ana, na la pushim të gjithëve

Zgjedhja e Valerit si kryefermer është kthyer në një “mollë sherri” mes fermerëve të tjerë.

Çiljeta i ka dalë në mbrojtje Valerit, ku është shprehur se ai është treguar i drejtë dhe madje i la të gjithë pushim.

Ndërsa disa nga fermerët e tjerë e quajtën atë hipokrit.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Çiljeta: Sot iu la pushim të gjithëve.

Xhesika: Se mos do bënim gjë nëse nuk do të na e jepte pushim.

Çiljeta: Ajo është gjë tjetër, ky është mosrespekt. Kjo është hipokrizi, iku vet u zgjua dhe mbaroi punët.

Xhesika: Ai është thjesht një hipokrit.

Advertisement

Çiljeta: Pse jam merr për hipokrizi?

Mariana: Nuk është hipokrizi, por normale nuk është.

Ditea: Pse nuk do të bësh gjë?

Çiljeta: Do të gatuaj.

Advertisement

Renisi: Pse ty të duket normale, do të funksiononte një shtet kështu?

Çiljeta: Kalove tek shteti ti tani?

Renisi: Jo në koncept.

Ditea: Nuk është normale.

Advertisement

Çiljeta: Dhe unë të isha kryefermere do jua jepja një dite pushim, ku është e kejq këtu? /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy