Kush është e famshmja shqiptare që u shfaq mes yjeve në Festivalin e Filmit në Kanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kush është e famshmja shqiptare që u shfaq mes yjeve në Festivalin e Filmit në Kanë

Festivali i Filmit në Kanë ka të bëjë me filmat, por me kaq shumë shfaqje, ka të bëjë edhe me shkëlqimin e tapetit të kuq. I mbajtur në Francën jugore, festivali filloi një javë më parë dhe nuk do të përfundojë në fundjavë.

Yjet e ekranit nga mbarë bota përgatiten për të bërë daljen e vitit në tapetin e kuq.

Këtë vit në këtë ceremoni ka qenë e pranishme edhe Afrona Dika.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë Afrona pasi ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram.

Advertisement

“Kalimi në tapetin e kuq ishte një nga përvojat më të bukura në jetën time”, shkruan ajo krah fotove ku shfaqet me një fustan rozë të gjatë e me gurë dhe me flokë të lëshuara./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy