Martohet Fjolla Morina

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Martohet Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina kurorëzoi dashurinë e saj me biznesmenin e njohur nga Gjilani, Fisnik Syla.

Lajmin e njoftoi vetë Fjolla në rrjetet sociale, e cila ka ndryshuar statusin nga “Beqare” në “E martuar”.

Advertisement

Planet e çiftit janë që të bëjnë një ceremoni private dhe larg syrit të kamerave gjatë dhjetorit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy