Mbi 5 milionë të prekur nga koronavirusi, këngëtari shqiptar habit me deklaratën: Çohuni more, nuk ka…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ai është një ndër personazhet më të komentuar i cili gjithmonë tërheq vëmendje me deklaratat e tij. Është fjala për këngëtarin e njohur, Robert Berisha, i cili sot ka thënë mendimin e tij për koronavirusin.

Roberti ka postuar një video të Kanye West duke luajtur muzikë, por përshtatur me atë shqiptare. Nëpërmjet kësaj videoje, Roberti ka habitur disi me deklaratën e tij duke pretenduar se në fakt virusi nuk ekziston dhe nuk ka ekzistuar ndonjëherë.

“S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë. Çohuni more shkojmë në Ulqin”, shkruan Roberti në postim.

Advertisement

Ndërkohë kujotjmë se qëndrimi në karantinë, Robertin e ka bërë që të reflektojë disi, pasi më herët ai iu kërkoi falje të gjithëve që mund të kishte lënduar, përfshirë këtu Nora Istrefin dhe vajzën e tij.

Ndërkohë në botë raportohen mbi 5 milion të prekur nga koronavirusi dhe mbi 335 mijë të vdekur.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy