Me cilën nga femrat e showbiz-it shqiptar do bënte s*ks? Skerdi Faria: Nuk është vetëm një…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Me cilën nga femrat e showbiz-it shqiptar do bënte s*ks? Skerdi Faria: Nuk është vetëm një…

Ai ka kaluar në bisturinë e tij shumë personazhe të njohur shqiptarë, por me cilën prej tyre Skerdi Faria do të donte të kishte raporte seksuale.

Ishte kjo pyetja që e vuri në siklet doktorin e njohur, teksa ishte i ftuar në emisionin “Albano Show” në Vizion Plus.

Pjesë nga biseda:

Albano Bogdo: Me cilën nga femrat e showbiz-it shqiptar do kishe bërë seks pa e menduar dy herë?

Advertisement

Skerdi Faria: A nuk ta them fare.

Albano Bogdo: Pse?

Skerdi Faria: Sepse s’është vetëm një.

Albano Bogdo: Mund të na thuash një?

Advertisement

Skerdi Faria: Në qoftë se unë them një…

Albano Bogdo: U ngelet hatri këtyre të tjerave?

Skerdi Faria: Ne qoftë se unë e them emrin, shkruajnë këto portalet dhe gruaja ime ndërron bravën.

Janë gjëra që nuk mund ta them, sado të kem qejf të gjitha femrat e botës. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy