Me foton e rrallë, Ermal Fejzullahu uron bashkëshorten me fjalët më të ëmbla për ditëlindje (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. E në ditën e veçantë e saj të veçantë, ajo ka marrë një urim romantik nga partneri i saj.

Këngëtari i dashur për publikun ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet Ariana bashkë me 4 fëmijët e tyre. Ai e ka uruar dhe madje e ka falenderuar për 4 yjet që i ka dhuruar.

“Urime ditelindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashkë me krejt tmirat në jetë. Faleminderit që mi ke dhuru 4 yje. Të duam shume. Babi, Arti, Buna, Era edhe Ana”, ka shkruar Ermali krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

Advertisement

Të shumta ishin edhe komentet e tjera që kanë shkruar tek postimi i Ermalit nga personazhe të njohur që e kanë uruar Arianën.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy