Pasi u aksidentua me “Range Rover”-in, Ermal Fejzullahu shfaqet për herë të parë me familjen (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu zbuloi se ishte përfshirë në një aksident me makinë në Prishtinë.

Përmes një video në “Instastory”, Ermali u shpreh se ngjarja kishte ndodhur teksa po udhëtonte me disa anëtarë të familjes.

Fatmirësisht asnjë nga personat që ishin në makinë nuk kanë pësuar lëndime, të gjithë ishin në gjendje të mirë shëndetësore.

Advertisement

Ndërsa së fundmi, Ermali ka ndarë në profilin e tij në “Instagram” një fotografi ku shfaqet së bashku me familjen e tij, duke ngrënë drekën e Bajramit.

Në këtë foto shihen edhe dy prindërit e Ermalit, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij.

“Me fat festen e Fiter Bajramit te gjitheve kudo qe jeni. Shendet e begati juve dhe familjeve tuaja. Me respekt familja Fejzullahu”, shkruan këngëtari i dashur për publikun krahas fotos.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy