Me krehrin si mikrofon, deputetja ia merr këngës në parukeri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Me krehrin si mikrofon, deputetja ia merr këngës në parukeri

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

 

Ajo shpesh ndan me fansat e saj fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve bëjnë pjesë edhe videot satirike në TikTok.

 

Advertisement

Së fundmi, ajo publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej në parukerinë duke mbajtur krehrin në duar si mikrofon, ndërsa interpreton këngën e famshme të Billie Eilish dhe Khalid, “Lovely”.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy