Me simbolin e shqiponjës nga Muzeu në Krujë/ Dua Lipa ndan foto nga vizita në Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Me simbolin e shqiponjës nga Muzeu në Krujë/ Dua Lipa ndan foto nga vizita në Shqipëri

Artistja e njohur me famë botërore, Dua Lipa, e cila ndodhet në Shqipëri së bashku ma familjen dhe partnerin e saj, ka shpërndarë në faqen e saj të “Instagram” disa foto nga muzeu Historik dhe Etnografik i Krujës, ndërsa ka pozuar duke formuar me duar simbolin e shqiponjës.

Këngëtarja ka zgjedhur të ndajë me rreth 70 milionë ndjekësit e saj momente të shkëputura nga vizita e saj në Krujë.

Advertisement

Dua Lipa mbërriti në Tiranë dy ditë më pare, ku u prit nga kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliajn dhe ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy