Modelja e famshme tregon pse është gjë e mirë të divorcohesh në të 30-at

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Modelja e famshme tregon pse është gjë e mirë të divorcohesh në të 30-at

Modelja 32-vjeçare, Emily Ratajkowski ka treguar indirekt mbështetjen e saj për Sophie Turner pas njoftimit se ajo po divorcohet nga bashkëshorti Joe Jonas .

 

Modelja, e cila gjithashtu është e divorcuar dhe ka një djalë dy vjeçar me ish-bashkëshortin, producentin e filmit Sebastian Bear-McClard, duket se ka mbajtur anën e Turner.

 

Advertisement

Në një postim në TikTok, 32-vjeçarja tha: ” Pra, duket sikur shumë zonja divorcohen para se të mbushin 30 vjeç. Dhe si dikush që u martua në 26 vjeç, u divorcua për pak më shumë se një vit në 32 vjeç, unë dua t’ju them se nuk mendoj se ka ndonjë gjë më të mirë”.

 

Më tej vazhdoi:“ Nuk ka asgjë më të mirë se të jesh në të 30-at, të jesh ende e nxehtë, ndoshta të kesh pak para, të kuptosh se çfarë të bësh me jetën tënde dhe të gjitha këto. Të kesh provuar këtë fantazi të martesës dhe të kuptosh se ndoshta nuk është gjithçka që imagjinon. Dhe atëherë ju keni gjithë jetën tuaj përpara. Pra, për të gjithë këta njerëz që janë të stresuar për këtë, për divorcin, është një gjë e mirë. urime! Urime!”.

 

Advertisement

Në mbishkrimin e postimit, i cili ka më shumë se 630 mijë shikime, ai ka shkruar: “ Personalisht më duket elegant të divorcohesh deri në moshën 30-vjeçare”.

Fansat e modeles së famshme komentuan me shpejtësi tek postimi, ku shumë ranë dakord me Ratajkowskin teksa treguan përvojat e tyre./Living/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy