Modelja e njohur nuk përmbahet/ Mbulon pjesët intime vetëm me duar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja e njohur Irina Shayk iu “vuri flakën” rrjeteve sociale me videon e postuar së fundmi.

Ajo ekspozoi format e saj perfekte, ndërsa në video shfaqet thuajse nudo dhe pjesët intime i mbulon me duar.

Advertisement

Irina Shayk i lë shumë pak vend imagjinatës, ndërsa komentet për bukurinë e saj janë të shumta.

View this post on Instagram

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy