Momente gazmore në “Ferma VIP”, Elsa i mëson Dijonisit disa lëvizje të boksit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Momente gazmore në “Ferma VIP”, Elsa i mëson Dijonisit disa lëvizje të boksit

Disa nga fermerët po qëndrojnë në verandë ku po shijojnë diellin e mesditës dhe po bisedojnë.

Gjatë bisedës Elsa ka thënë se nuk i pëlqen palestra por është marrë më shumë me sporte të ndryshme. Këngëtarja i treguar Dijonisit se është marrë 3 vite me boks.

Elsa i ka mësuar atij disa lëvizje që ajo ka mësuar gjatë trajnimeve të saj.

Nuk kanë munguar as batutat e Dijonist, i cili e pyeste atë për lëvizjet e ndaluara dhe nëse ai mund t’i përdorte ato. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy