Momente relaksi dhe batutash mes fermerëve: A do zihemi se nuk kemi ç’të bëjmë?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Momente relaksi dhe batutash mes fermerëve: A do zihemi se nuk kemi ç’të bëjmë?

Dijonisi kërkon të gjejë mënyra të ndryshme argëtimi me fermerët dhe një nga ato është të “debatojë”.

Kërkesa e tij është refuzuar nga fermerët e tjerë, të cilët i kanë thënë se atë e kanë xhan dhe nuk “debatojnë” me të

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: O Valer a po zihemi bashkë o shok? Na thuaj ndonjë fjalë të keqe o vëlla të zihem me ty.

Advertisement

Valeri: Jo, si kam pjesë e fjalorit fjalët e këqija.

Dijonisi: Ahhh! O Elsa a zihemi bashk?

Elsa: Jo o zemra nuk zihem dot me ty un të kam xhan. Me “buçkon” po, kënaqem, me ty jo. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy