Morena Taraku i vë “zjarrin” Instagramit, superseksi në foto

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Morena Taraku herë pas herë di të tërheqe vëmëndjen e fansave dhe të mediave online me fotot e nxehta që publikon.

Këngëtarja seksi ka postuar disa foto tejet provokuese së fundmi, kuptohet që shkojnë për shtat edhe me ardhjen e ditëve të nxehta dhe të stines së verës e cila është në prag.

Trupi tejet në forme, veshja me bikini dhe një pirsing ne bark dhe gjoks tregojne bukuroshen më seksi dhe më në formë se kurrë.

Normalisht fansat dhe komentuesit në profilin e saj në Instagram nuk kishin sesi të rrinin indiferent pas këtyre fotove të publikuara.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy