Morena Taraku nuk u reziston dot veshjeve të shtrenjta, pizhamat e saj kushtojnë 2800 euro (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prej disa kohësh, Morena Taraku është në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Pasi u komentua për një video në të cilën kërcënonte partnerin se do vriste vetë, e pasi publikoi këngën kushtuar gazetarëve, këngëtarja tashmë po tërheq vëmendjen për veshjet e saj të shtrenjta.

Nga postimet në rrjetet sociale apo daljet publike, kuptohet se Morena vishet me rroba firmato.

Advertisement

Madje një foto e publikuar së fundmi në “Instagram”, kuptohet se këngëtarja edhe pizhamet i ka me çmime marramendëse.

Ishte faqja “What they wear” e cila publikon çmimet e veshjeve të këngëtarëve shqiptarë, duke treguar dhe çmimin e pizhameve të Morenës. 2.800 euro për veshjen e natës.

Kështu ajo lë të kuptohet se rrobat e saj janë shumë të shtrenjta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy