Mozzik i jep fund beqarisë? Fansat dyshojnë se është fejuar me vajzën e politikanit dhe kanë një arsye

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mozzik i jep fund beqarisë? Fansat dyshojnë se është fejuar me vajzën e politikanit dhe kanë një arsye

Pushimet në Afrikë dhe fotot nga të njëjtat peisazhe bënë që fansat të bien në gjurmët e çiftit më të ri të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin Mozzik dhe Lotina Haziri vajza e politikanit të njohur Lutfi Haziri.

Për më tepër, Lotina festoi atje edhe 26-vjetorin, duke lënë të kuptohet se ndoshta kjo ka qenë arsyeja e udhëtimit. Por duket se vetë çifti nuk do t’i fshihet publiku. Ishte vetë Mozzik ai i cili publikoi një foto romantike me vajzën “misterioze”.

Jo vetëm kaq. Fansat aludojnë se ata mund të jenë fejuar. Shkak janë bërë unazat që të dy mbajnë në gishtat e unazave të fejesës./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy