Mozzik konfirmon ribashkimin me Loredanën, bën dedikimin romantik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mozzik konfirmon ribashkimin me Loredanën, bën dedikimin romantik

Loredana dhe Mozzik janë emrat më të përfolur në mediat rozë në estradën shqiptare.

Në portale është përfolur prej kohësh për një rikthim të mundshme të çiftit.

Advertisement

Reperi nga Kosova ka thyer heshtjen, duke konfirmuar ribashkimin, përmes një postimi në “Instagram”.

“Gjithçka që më duhet në këtë jetë mëkatare”, shkroi Mozzik krahas fotos së Loredanës.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy