Ndahet nga jeta aktori i njohur amerikan

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktori amerikan, Dearon Thompson, i njohur edhe si Deezer D, është ndarë nga jeta në moshën-55 vjeçarë në Los Angeles.

Ai u gjet pa shenja jete të enjten dhe familja e tij dyshojnë se ai ka pësuar një sulm në zemër, bazuar në deklaratën e vëllait të tij, Marshaën-it.

Mirëpo, autoritetet nuk kanë treguar ende shkakun e vdekjes së tij.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy