Ndahet nga jeta reperi i famshëm

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndahet nga jeta reperi i famshëm

Reperi Black Rob, i njohur si Robert Ross është ndarë nga jeta në moshën 51-vjeçare.

Lajmi i trishtë u dha nga ish-shoku i tij i grupit “Bad Boy”, Mark Curry, i cili shpërndau një videomesazh prekës në llogarinë e tij të “Instagram”.

Black Rob u bë i njohur kryesisht me hiti e tij të vitit 2000 “woah”.

Miku i tij, Mark kishte bërë javën e kaluar një apel të GoFundMe për të ndihmuar Ross që të paguante shërbimet mjekësore.

Advertisement

“Nuk e di nga t’ia filloj, por ju falënderoj të gjithëve për donacionet. Ne kemi humbur shumë legjenda dhe nuk kemi mundësi të humbasim më”, tha ai .

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy