Ndizet “Ferma VIP”, Valeri u bashkohet vajzave në kërcimin sensual

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndizet “Ferma VIP”, Valeri u bashkohet vajzave në kërcimin sensual

Atmosfera brenda “Fermës VIP” është ndezur nga vajzat fermere. Baby G dhe Rigelsa kanë bërë një kërcim sensual në dhomën e gjumit.

Ishte Rigelsa ajo që filloi të kërcejë e para, më pas edhe Baby G iu bashkua asaj. Nuk vonoi shumë ku edhe Valeri iu bashkua perfomancës së tyre.

Gjatë kësaj kohe në dhomën e gjumit ndodhej edhe Mariana, e cila i ka komplimentuar gjatë gjithë kohës për lëvizjet e tyre.

Treshja ka dhënë një perfomancë energjike dhe shumë gazmore, ku dhe kanë mësuar më shumë lëvizje të reja së bashku. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy