Ndjekësi e pyet se çfarë punon në Zvicër, si përgjigjet këngëtarja shqiptare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndjekësi e pyet se çfarë punon në Zvicër, si përgjigjet këngëtarja shqiptare

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Shkëndije Mujaj ndan vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj. Prej kohësh, ajo ka filluar një kapitull të ri të jetës, duke iu përkushtuar fesë islame.

Së fundmi, ajo i është përgjigjur një ndjekësi, i cili e ka pyetur se çfarë pune bënë në Zvicër.

Si përgjigje, këngëtarja dha se iu gjendet pranë njerëzve në nevojë, kryesisht merret me trajtimin e pacientëve të sëmurë mendorë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy