Nën rrezet e diellit në fermë, Valeri merr vallen i shoqëruar nga fermerët e tjerë 

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nën rrezet e diellit në fermë, Valeri merr vallen i shoqëruar nga fermerët e tjerë 

Pavarësisht debateve gjatë mbrëmjes së djeshme, Valeri e ka nisur ditën me shumë energji pozitive, duke dëgjuar muzikë dhe kërcyer.

Perfomancës së tij i janë bashkuar edhe disa nga fermerët e tjerë, të cilët sapo janë zgjuar.

Atmosfera është kthyer në festive dhe me batuta mes fermerëve, ku gjithashtu ata kanë filluar të këndojnë dhe të pijnë kafe së bashku.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy