Nipi i saj ndërroi jetë 11 muajsh/ Sharon Stone flet për herë të pare rreth dhurimit të organeve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Para disa kohësh aktorja e njohur Sharon Stone publiko një fotografi të nipit të saj, River në rrjetet sociale duke i kërkuar njerëzve të luteshin për të pasi po përballej me një betëjë të madhe.

 

Pak ditë më vonë ajo lajmëroi se River kishte ndërruar jetë. Së fundmi Sharon ka folur për rëndësinë që ka dhurimi i organeve. Nipi i saj ndërroi jetë pikërisht sepse disa nga organet e tij nuk po funksiononin he aktorja ka shpjeguar se asnjë nuk i ndihmoi.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

 

Por, përkundrazi pas vdekjes së River ato kanë dhuruar disa nga organit e tij dhe kanë shpëtuar 3 jetë, prandaj është e rëndësishme të flitet për këtë temë./Living

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy