Një javë me “Ferma VIP”, konkurentët kalojnë me sukses e batuta sfidat e Agait

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Një javë me “Ferma VIP”, konkurentët kalojnë me sukses e batuta sfidat e Agait

Në vetëm një javë qëndrimi në Fermën VIP, duket se konkurentët janë bërë njësh me jetën në fshat.

Të gatshëm për të kaluar me sukses sfidat e caktuara, duke mos kursyer humorin, bashkëpunimin mes tyre, bisedat mbi tematika të ndryshme e sigurisht pasionet që kanë.

Dita e enjte ishte e vrullshme sa i takon detyrimeve në fermë. Agai ka urdhëruar misionet e radhës, nën mbikqyrjen e kryeplakut.

Disa më të shkathët e të tjerë mbështetës por në përfundim, sfidat u kaluan me sukses.

Advertisement

I njejtë ishte entuziazmi edhe në detyrat e tjera të ngarkuara. Edhe në punët e tjera të fermës, gjatë këtyre ditëve, angazhimi ka qënë maksimal.

Por brenda shtëpisë kanë marrë udhë debatet e para mbi një rreng që po i çorodit fermerët.

Sigurisht nuk kanë munguar këngët, argëtimi, rrëfimet dhe një dilemë shumë e madhe se kush do të largohet mbrëmjen e sotme.

Një kurth në të cilin kanë rënë të gjithë kokë e këmbë. Ndërsa publiku po voton të preferuarin nga skuadra humbëse në një televotim që u hap mbrëmjen e së hënës, duke dhënë kështu sinjalet e para se cilat janë tiparet e karakterit që tërheq më shumë vëmendjen.

Advertisement

Sonte në orën 21:00,  do të marrin përgjigje edhe shumë pikëyetje mbi strategjinë e lojës, por gjithashtu nuk do të mungojnë emocionet e forta, në një spektakël si asnjëherë më parë, në ekranin e Vizion Plus si dhe dy kanale të dedikuara në platformën Tring. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy