Një zhytje në oqean mjaftoi që të bëjë xhiron e rrjetit, Kim Kardashian “kryqëzohet” nga fansat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Një zhytje në oqean mjaftoi që të bëjë xhiron e rrjetit, Kim Kardashian “kryqëzohet” nga fansat

Familja Kardashian-Jenner ka mbajtur fansat të përditësuar për pushimet e tyre aktuale në Turks dhe Caicos, duke shpërndarë postime në rrjetet sociale nga arratisja e tyre.

Por një foto e Kim Kardashian ka marrë gjithë vëmendjen, por ylli i rrjeteve sociale është “sulmuar” nga komentuesit. Shkak është bërë një foto ku ajo po zhytet në oqean, por thellësia e tij është poshtë gjurit.

Komentet kanë qenë nga më qesharaket, deri te vathi që humbi vite më parë në oqean, duke rikthyer dramën e saj.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy