Noizy dhe Stresi i dhanë fund “luftës”, përqafime të ngrohta para 18 mijë njerëzve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Noizy dhe Stresi i dhanë fund “luftës”, përqafime të ngrohta para 18 mijë njerëzve

Reperi Noizy ka mbajtur një koncert mbrëmjen e djeshme në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur

“The Alpha Shoë” ishte spektakli I madh I muzikës I organizuar nga Noizy në sheshin “Nënë Tereza”.

Mbi 18 mijë njerëz ishin të pranishëm në këtë eveniment ku Noizy kishte ftuar emra të njohur të tregut muzikor.

Vec një moment të shkeputjes së energjisë elektrike, që bëri xhiron e mediave online, një tjetër moment kulminant I spektaklit ishte edhe dalja në skenë e Stresit.

Advertisement

Arkimed Lushaj ka qënë një kundërshtar I madh I Noizyt prej vitesh ndonëse u bë pak muaj që dy këngëtarët kishin shfaqur shenja  zbutje ndaj njeri-tjetrit. Gjë e cila u konfirmua plotësisht në koncertin e madh ku Noizy dhe Stresi dolën bashkë në skenë për të kënduar hitin e Arkimed Lushajt “ Lambo”.

Dy reperet u përqafuan me njeri tjetrin duke lënë pas cdo situatë të pakëndshme, konflikte dhe përplasje ndër vite.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy