Dikur rival/ Stresi merr pjesë në koncertin gjigand të Noizy-t

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy këngëtarët Noizy dhe Stresi dikur kanë qenë rivalë dhe kanë pasur përplasje të një pas njëshme me njëri-tjetrin.

 

Por duket se marrëdhëniet mes tyre kanë marrë një tjetër kthesë, duke i lënë pas krahëve zënkat e shkuara.

 

Advertisement

Dhe ajo që i “vë vulën” kësaj, është pjesëmarrja e Stresit në koncertin gjigand të Noizy-t që do të mbahet në datën 14 gusht.

 

 

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t, ku shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigande që do të shënjojë historinë.

Advertisement

 

“Më 14 gusht Kosovë, Prishtinë, Maqedoni, Tirana ime, Shqipëria nga Vlora deri në Tropojë, ju presim në “Alpha show” më 14 gusht. Kurrë se keni parë një koncert të tillë”, ka thënë Stresi.

 

Më parë Noizy është pyetur nëse Stresi do të ishte i ftuar, por ai nuk kishte konfirmuar gjë, deri sot.

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy