Nuk mund të martohet me të fejuarin 6 vite më të ri, 50-vjeçarja zbulon se është shumë e mërzitur (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj 44-vjeçar, Alex Rodriguez, kishin vendosur që këtë vit të bënin dasmë.

Por çifti i famshëm e ka shtyrë si pasojë e pandemisë botërore Covid-19.

Të marten, këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçarja tha për show-n “Today” se është e “mërzitur” se dasma nuk do të bëhet së shpejti.

Advertisement

“Tani nuk kemi planifikuar asgjë”, tha nëna e dy fëmijëve, duke shtuar se “asnjë nuk e di se çfarë do të ndodhë më tej për shkak të koronavirusit”,

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy