“Ofendoja njerëzit”, Albano tregon eksperiencen me alkoolin: E kam lënë në moshën 26 vjeçare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ofendoja njerëzit”, Albano tregon eksperiencen me alkoolin: E kam lënë në moshën 26 vjeçare

Albano ka ndarë disa detaje nga jeta e tij personale me Marianën dhe Florianin.

Artisti është shprehur se ai nuk pi më alkool dhe e ka lënë në moshën 26 vjeçare.

Ai ka rrëfyer se kur pinte, ofendonte njerëzit dhe se kuptonte, ndërsa më pas kërkonte ndjesë. Pasi kuptoi sjelljen e tij nën efektin e alkoolit, ai vendosi të mos konsumoj më alkool.

“Më ndryshonte humori kur pija alkool. Kam që në moshën 26-27 vjeçare dhe e kam lënë. I dehur të shaja komplet nga shtëpia, ndërsa pas 3 minutash thoja të kam vëlla”, ka rrëfyer Albano. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy