Pa shije dhe nuhatje pas Covid-19/ Eni Koçi tregon si mund t’i rikthesh të dyja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tashmë e dimë që për disa persona pasojat e Covid-19 janë mungesa e nuhatjes dhe e shijes dhe pas shumë muajsh që virusi mund të ketë ikur.

E njëjta gjë i ka ndodhur dhe këngëtares Eni Koçi  e cila ka kërkuar ndihmën e ndjeësve dhe fansave për ndonjë mënyrë e cila mund të rikthejë shijen.

Të gjithë i janë përgjigjur me mënyrën e portokallit të djegur që mesa duket ka disa persona që po e përdorin dhe në botë, shkruan Living.

Advertisement

Mënyra është kjo më poshtë:

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy