Para spektakëlit, fermerët shijojnë drekën dhe këmbejnë batuta

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Para spektakëlit, fermerët shijojnë drekën dhe këmbejnë batuta

Na ndajnë pak orë para spektakëlit të “Ferma VIP” dhe fermerët janë duke shijuar drekën e tyre duke këmbyer batuta mes tyre.

Fermerët nuk janë të vetmit në tavolinën e ngrënies por edhe Sokoli bashkë me ta, i cili nuk i ndahet Dijonisit dhe e ndjek atë nga pas.

Në tavolinë nuk mungojnë as ngacmimet e Albanos ndaj Glorias, i cili qëndron pranë saj teksa ajo konsumon drekën.

Atmosfera në “Fermën VIP” është e qetë, por gjatë drekës fermerët kanë shprehur shqetësimin e tyre ndaj rrengut të Agait. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy