Për 1- vjetorin e martesës, Jennifer Lopez zbulon për ndjekësit disa foto nga dasma e saj e shumëpërfolur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Për 1- vjetorin e martesës, Jennifer Lopez zbulon për ndjekësit disa foto nga dasma e saj e shumëpërfolur

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dhe bashkëshorti i saj Ben Affleck festojnë sot një vjetorin e tyre të martesës.

 

Jennifer ka ndarë foto nga dasma e saj e shumëpërfolur, me ndjekësit në Instagram.

 

Advertisement

Në njërën prej fotove, Ben po e mban partneren e tij në krahë teksa të dy buzëqeshin me të madhe e duken të lumtur.

 

Në foton e dytë, çifti shkëmben një puthje teksa në qiell ka një spektakël fishekzjarresh për ata të dy.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy