Pozat provokuese në rrjet, vajza e aktores së famshme di të marrë vëmendjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pozat provokuese në rrjet, vajza e aktores së famshme di të marrë vëmendjen

Deva Cassel, vajza e aktores së njohur italiane Monica Bellucci, ka zënë sërish qendrën e vëmendjes në mediat rozë.

Modelja 19-vjeçare ka postuar disa foto bardh e zi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, në të cilat ajo pozon në rërë me rroba banje minimale.

Në mbishkrim ajo ka përmendur emrin e fotografit që ka realizuar pamjet konkrete, duke treguar se foton e parë e ka bërë “dashuria” e saj, pra partneri, Saul Nani.

Aktroja ikonike, Monica Bellucci publikoidisa ditë më parë një foto me të bijën, e cila hapi një debat në rrjet.

Advertisement

Një pjesë e ndjekësve të saj thanë se Deva është një kopje e së ëmës, por edhe nga ata që thonë se Monicca është gruaja më e bukur në botë dhe as e bija nuk krahasohet me bukurinë e saj./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deva Cassel (@devacassel)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy