Pse nuk e zbulon portretin e partnerit dhe djalit? Olta Gixhari tregon arsyen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pse nuk e zbulon portretin e partnerit dhe djalit? Olta Gixhari tregon arsyen

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

 

Ajo ka zgjedhur që t’i kthejë përgjigje ndjekëses së saj, e cila e ka pyetur se pse nuk e ka zbuluar asnjëherë imazhin e djalit të saj apo partnerit.

 

Advertisement

Sipas Gixharit arsyeja është bashkëshorti i saj, i cili nuk e lejon të publikojë foto pasi “i marrin më sysh”.

 

“Nuk më lë burri ta shfaq as atë, as çunin. Na marrin më sysh thotë.”

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy