Pushimet e Dua Lipa-s në Shqipëri drejt fundit: Vendi i ëndrrave, nuk dua të largohem

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pushimet e Dua Lipa-s në Shqipëri drejt fundit: Vendi i ëndrrave, nuk dua të largohem

Pas disa ditësh në vendin tonë, pushimet e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa duket se janë drejt fundit.

 

Dua ka shprehur në rrjetet sociale se nuk është aspak e lumtur për këtë fakt sepse bregdeti shqiptar është si vend ëndrrash.

 

Advertisement

Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa shijon jugun e Shqipërisë.

 

“Vendi i ëndrrave në botë. Kalova çdo ditë këtu ndërsa isha në bregdetin e Shqipërisë dhe nuk dua të largohem kurrë”, u shpreh Dua Lipa.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy