Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës

Reperi Buta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës e ka nxjerrë vetë reperi në instagram duke zbuluar edhe emrin që kanë zgjedhur për vogëlushen.

“Irina Januzi, vajza jonë e vogël”, shkruan këngëtari krah fotos të së porsalindurës.

Partnerja e Butës, Fjolla është një emër i panjohur për publikun. Mësohet se është një 27-vjeçare nga Ferizaj. Instagramin e mban privat dhe nuk dihen më shumë detaje për të. Të paktën për tani./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy