Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzojnë dashurinë me martesë (Pamjet nga ceremonia)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzojnë dashurinë me martesë (Pamjet nga ceremonia)

Pas romancës 17-vjeçare, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me martesë.

Rezarta e dha lajmin pak ditë më parë, duke zbuluar se data e madhe do të ishte 12 korriku.

Advertisement

Këngëtarja ka ndarë disa momente në profilin e saj në Instagram nga ceremonia private që u mbajt dje.

Në një prej postimeve, Rezarta ka pubikuar një video të Ermalit, teksa kërcente me të ëmën e tij dhe i puth dorën.

Advertisement

“Një princ rritet nga një mbretëreshë”, shkruan Rezarta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy