Rrëfeu mes lotësh për sëmundjen e babait, Klaudia Pepa tregon gjendjen e tij: Pas shumë ditëve…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rrëfeu mes lotësh për sëmundjen e babait, Klaudia Pepa tregon gjendjen e tij: Pas shumë ditëve…

Klaudia Pepa është rikthyer së fundmi në vëmendjen e publikut shqiptar pasi rrëfeu në një intervistë në televizionin italian se babai i saj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Balerina nuk i mbajti dot lotët teksa tregoi se ka pasur momente kur mendonte të hiqte dorë nga çdo gjë.

Por në një InstaStory të fundit, Klaudia tregon se gjendja e babait të saj është përmirësuar dhe se ai ka dalë shëtitje me motrën e tij.

“Pas shumë ditëve, babi më në fund në një shëtitje me hallën time Lida. Zemra mal”, shkruan Klaudia krah fotos./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy