Rregullat janë bërë për t’u thyer, Aurela Hoxha ndan në Instagram fotot e rralla të njeriut të saj të shtrenjtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rregullat janë bërë për t’u thyer, Aurela Hoxha ndan në Instagram fotot e rralla të njeriut të saj të shtrenjtë

Në shtëpinë e modeles Aurela Hoxha dje ka patur festë. Gëzimi i saj i parë, Alaron, ka festuar ditëlindjen dhe ashtu siç është bërë zakon, mami i njohur nuk i ka kursyer urimet për të, por edhe fotot nga rritja e tij. Ndonëse është nga ato personazhe që ia ka dalë me sukses të mbajë jetën private larg kamerave dhe shtypit rozë rregullat janë bërë për t’u thyer ndonjëherë.

 

“Gëzuar ditëlindjen fëmija im i preferuar! (Shh, mos i trego Luna/Ea’s)
Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do ditë që të solli në jetën time, ti i jep kuptim ! Të duaaaaa, të duaaaam! Frymë!”- shkruan ajo.

 

Advertisement

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy